Podstawy budowy i funkcjonowania portowych centrów logistycznych. Zachodniopomorskie Centrum Logistyczne – Port Szczecin (45)

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.

Wydawnictwo Naukowe

Akademii Morskiej w Szczecinie

ul. Starzyńskiego 8, 70-506 Szczecin

tel. +48 91 48 09 616

Czesława Christowa, Akademia Morska w Szczecinie

Recenzenci:
Prof. dr hab. Romuald Bauer, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Prof. dr hab. Krzysztof Luks, Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna

Rok wydania: 2005
ISSN: 0860-8806
158 s., B5, oprawa miękka

W monografii zostały przedstawione zagadnienia lokalizacji, modelowania i finansowania oraz budowy i funkcjonowania centrów logistycznych w portach morskich. Praca, w sposób kompleksowy, przedstawia pola badawcze i system działań, które należy wykonać w celu utworzenia centrum logistycznego. Walory metodyczne książki mają charakter uniwersalny i mogą być wykorzystane w każdym porcie, zwiększając jego konkurencyjność. Teorię i praktykę budowy portowego centrum logistycznego przedstawiono na przykładzie realizowanej od 2005 r. koncepcji pierwszego w Polsce Zachodniopomorskiego Centrum Logistycznego – port Szczecin, którego autorka monografii jest głównym twórcą i projektantem.

News

Jun 26, 2019

Pozyskaliśmy grant ministra na rozwój naszego kwartalnika

    Niniejszym informujemy, że kwartalnik Zeszyty Naukowe Akademii Morskiej w Szczecinie,…

Jun 26, 2019

Zachęcamy do współpracy

   Zachęcamy firmy, organizacje, instytucje oraz osoby fizyczne i prawne do korzystania z…